En çok sorulan sorular ve cevapları

Hazır kod mu kullanıyorsunuz?

Hazır kodların içinde zararlı yazılımlar bulunur ve düşük performanslıdır. Sitelerimizin tamamı yazılımcılarımız tarafından kodlanır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ve tablette sorunsuz çalışır mı?

Web sitelerimiz mobil uyumlu olacak şekilde kodlanır. Telefon ve tablet gibi tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yazılım şirketlerinden farkınız nedir?

Kaliteliyiz, hazır kod kullanmayız, müşteri memnuniyetini esas alırız, tüm işlerimiz referans niteliğindedir. Ekibimiz yıllarca Türkiye’ nin önde gelen şirketlerinde kazandıkları tecrübenin gücüne sahiptirler ve daha bir çok farkımız mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Özel tasarım web site yapabilir misiniz?

Hayalinizdeki web siteyi, yazılım mimarisinin kurallarına uygun olacak şekilde tasarlayıp teslim edebiliriz. Performans ve kalite değerlerinden ödün vermeden, dilediğiniz siteyi tasarlayabiliriz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Google aramalarında üst sıraya yükselmek için neler gerekli?

Öncelikle web sitenizin yazılım mimarisi SEO çalışmasına elverişli olmalı. Daha sonra özel yazılımsal çalışmalar ve içerik üretim çalışmaları devam ettirilmeli. SEO çalışması süreklilik gerektirdiğinden, her açıdan güncellemeler ve kusursuzluk sağlanmalıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Banka hesabı üzerinden Havale/EFT ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilrsiniz.

Siteyi aldıktan sonra da teknik desteğiniz var mı?

Destek hizmetimiz ilk yıl ücretsizdir. Yıllık olarak hizmeti yenilemenizle birlikte devam eden diğer yıllarda da destek hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımlarınız hazır mı?

Tasarımlarımızda özgünlüğü esas alırız. Ancak talebiniz doğrultusunda, istenilen hazır görsel üzerinden de tasarım çalışmalarına devam edebiliriz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımı yönetebilir misiniz?

İnstagram, Facebook ve TikTok gibi sosyal medya hesaplarınızı yönetip, hem marka tanınırlığınızı arttırıp hem de takipçi kitlenizi doğal olarak büyütebiliriz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

benimle iletişime geçebilirsiniz